Car Assistant

Twój samochodowy asystent

Poznaj swojego asystenta samochodowego. To inteligentne urządzenie czuwa nad Twoim bezpieczeństwem, ostrzega przed próbą kradzieży samochodu, kontrola zużycia paliwa, powiadamia o problemach technicznych, przypomina o przeglądach, posiada system monitoringu floty, śledzi pokonaną trasę, posiada funkcję immobilisera…

Bezpieczeństwo

Ostrzeżenia o kradzieży i kolizjach pojazdu.

Blokada zapłonu

Zdalne odcięcie zapłonu w aucie bezpośrednio z aplikacji.

Monitoring pojazdów

Monitorowanie floty pojazdów na mapie, w trasie, na parkingu, w obcym mieście.

Komunikaty

Informacje o problemach technicznych samochodu.

Prywatnie / Służbowo

Przełączanie trybu jazdy dla łatwiejszych rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Połączenie z alarmem

Komunikaty o włączeniu alarmu samochodowego trafiają do Aplikacji.

Kontrola rodzicielska

Alarm o przekroczeniu prędkości, historia trasy, lokalizacja pojazdów.

Dostęp przez www

Możliwość śledzenia pojazdów wraz z dostępem do historii tras przez serwis www.

Bezpieczeństwo

Zestaw Car Assistant składa się z małego urządzenia o nazwie DS1 zainstalowanego w samochodzie oraz bezpłatnej aplikacji na telefon. Lokalizator wykorzystując technologię GPS. Rejestruje m.in.lokalizacja GPS floty samochodowej i prędkość pojazdów. Dzięki stałemu zdalnemu połączeniu z serwerem i aplikacją, użytkownik otrzymuje szereg funkcji poprawiających bezpieczeństwo. System wykrywania wypadków poinformuje o możliwej kolizji, a alarm będzie czuwał gdy zostawisz samochód na parkingu. Dostępna jest również funkcja alarmowania o przekroczeniu prędkości.

Blokada zapłonu

Car Assistant wyposażony jest w funkcję Blokady Zapłonu! Możesz w prosty sposób zablokować i odblokować zapłon w swoim aucie bezpośrednio z naszej aplikacji. Z uwagi na względy bezpieczeństwa zapłon może być odcięty tylko podczas postoju (jeśli zablokujesz zapłon w czasie jazdy, system poczeka do zatrzymania samochodu).

 

Integracja z alarmem

Połącz Asystenta z tradycyjnym alarmem samochodowym! Dzięki temu zawsze gdy zostanie uruchomiony alarm samochodowy, dostaniesz informację na swój telefon.

Nigdy nie przeoczysz przeglądu

Asystent na 1000 km lub dwa tygodnie przed terminem przypomni o zbliżającym się przeglądzie. Pilnuje terminów odnowienia polisy i badań technicznych. Przypomni Ci o umówionej wizycie w serwisie.

Bądź na bieżąco

Monitoring GPS samochodów i floty sprawi że zawsze będziesz kontrolować status pojazdów.Asystent poinformuje Ciebie o aktualnych promocjach na usługi i produkty oferowane przez Twojego dealera. W prosty i szybki sposób umówisz montaż zamówionych akcesoriów lub kolejny przegląd.

Aplikacja będzie bezpłatnie komunikować się z urządzeniem w Twoim samochodzie przez 12 miesięcy!

Aplikacja Car Assistant

Lokalizacja pojazdu, ostrzeżenia o wypadku i kradzieży, powiadomienia o spadku napięcia akumulatora, kontrola rodzicielska. Wszystko w Twoim telefonie.

Czuwa, ostrzega, przypomina

Najważniejsze powiadomienia Asystenta

Ostrzeżenie o możliwej kolizji drogowej

Zbyt duże przeciążenie lub uderzenie może być sygnałem, że zdarzył się wypadek. System zaalarmuje Ciebie i wybrane osoby. Natychmiast będziesz widział też lokalizację potencjalnego zdarzenia na mapie.

Ostrzeżenie przed możliwą kradzieżą

Za każdym razem gdy Twój samochód zmieni pozycję bez autoryzacji, otrzymasz alarm o możliwej kradzieży. Będziesz mógł śledzić swój pojazd na mapie.

Ostrzeżenia i komunikaty techniczne

System powiadamia o zbyt dużym spadku napięcia akumulatora. Funkcja kontroli rodzicielskiej zaś daje możliwość ostrzegania o przekroczeniu ustalonego limitu prędkości.

Przypomnienia o ważnych terminach

Zadbaliśmy o inne przydatne komunikaty, m.in. o zbliżających się terminach przeglądów czy umówionych wizytach w serwisie samochodowym. System przypilnuje również terminu odnowienia polisy ubezpieczeniowej.

Urządzenie i aplikacja

Decydując się na zakup otrzymujesz urządzenie lokalizacyjne Car Assistant montowane w Twoim pojeździe. Po zainstalowaniu aplikacji Car Assistant oraz PINS i podaniu w niej numeru seryjnego urządzenia, możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością Asystenta. Od teraz Twój Asystent jest zawsze online.

Aplikacja będzie bezpłatnie komunikować się z urządzeniem w Twoim samochodzie przez 12 miesięcy!

 

Zestaw zawiera:

  • Moduł Ferguson Car Assistant FMB010 OBDII
  • Pakiet Car Assistant i PINS na rok o wartości 90 zł GRATIS
  • Pakiet Fleet Manager na 3 miesiące o wartości 48 zł GRATIS
  • Bezpłatna aplikacja (Android & iOS)
  • Karta SIM bez opłat

Bez dodatkowych opłat za transfer danych z urządzenia FMB010

System Car Assistant jest w pełni kompatybilny z rewolucyjną technologią Treesat.io. Lokalizator jest stale podłączony do serwera przez Internet. Dzięki aplikacji mobilnej masz stały dostęp do wszystkich informacji, a na terenie Unii Europejskiej nie ponosisz dodatkowych kosztów z uwagi na transfer danych.